תהיו בטוחים שיש לכם ביטוח תכולה!

כאשר פורצים אלינו הביתה התחושה היא קשה; יש הרגשה שחדרו למקדש האישי שלנו, הפרו את הפרטיות שלנו ושאנחנו כבר לא בטוחים בבית שלנו, בבית שלנו!!! זה לא נעים בכלל ותחושה זו נשארת איתנו למשך תקופה ארוכה. המחיר הפסיכולוגי קיים ונוכח, אך לצידו יש עוד מחיר, מחיר כלכלי, והוא עשוי להיות גבוה מאוד – מחיר הפריטים והמוצרים שנגנבו מאיתנו.

אך גם אם לא פרצו אלינו הביתה תכולת הדירה שלנו יכולה להינזק; אם עקב אסונות טבע (שריפה, שטפון וכו'), לא עלינו, או אם עקב בלאי, קלקול, מכה פתאומית וקטלנית או קצרים חשמליים במוצרי החשמל שלנו.  גם במקרים אלו אנחנו חשופים להוצאה גדולה שלא התכוננו אליה.

מה אנחנו יכולים לעשות?

אנחנו יכולים להחזיר את השליטה לחיינו ולבטח את תכולת הבית שלנו. ביטוח תכולה הוא חלק מ- ביטוח דירה והוא נחשב לביטוח פופולרי בימינו מאחר ובעידן המודרני יש לנו הרבה מאוד מוצרי צריכה ומוצרי חשמל חיוניים בבית (מחשבים, מייבש, מכונת כביסה, מדיח כלים מדיח, טוחן אשפה, מקרר ועוד ועוד).

אז נכון, אפשר לקוות ולהאמין שלנו זה לא יקרה, שזה רחוק מאיתנו, וכן אפשר לטמון את הראש בחול ולהתעלם מן הסכנות, אבל גם אפשר להיערך מראש לתרחישים בלתי רצויים ובלתי צפויים אלו ולרכוש ביטוח לתכולה שבביתנו (או במשרדינו).

אז מה הוא בעצם ביטוח תכולה?

ביטוח תכולה הוא, כאמור, חלק אינטגרלי מביטוח דירה, וביטוח דירה נחלק ל-2 סעיפים:

  • ביטוח מבנה: סעיף זה מבטיח פיצוי במידה ונגרמים נזקים לאלמנטים קבועים הקשורים למבנה הבית, כגון: נזקי צנרת, חשמל או אינסטלציה. נזקים שנגרמים לקירות הבית, החלונות או התקרה ועוד.
  • ביטוח תכולה: סעיף זה, שבו אנחנו מתמקדים במאמר זה, למעשה מבטיח פיצוי במידה ונגרם נזק לרכוש שלנו, כגון: נזקים לפרטי הריהוט שבבית, נזקים למוצרי החשמל וכו'. חשוב לציין שיש ביטוח תכולה בסיסי, אך אם מוכנים לשלם לחברת הביטוח יותר בהחלט ניתן להרחיב אותו הביטוח הבסיסי ולהתאים אותו לצרכים הייחודיים שלנו.

הערכת שווי התכולה:

אחת השאלות הרווחות ביותר שעולות על ידי מבוטחים היא: משנגרם הנזק, כיצד חברת הביטוח קובעת את גובה הפיצוי?

התשובה פשוטה למדי: כאשר עושים ביטוח תכולה שמאי מגיע אל ביתינו ומעריך, בעזרת הידע המקצועי והניסיון שלו, את שווי הפריטים שבביתינו.

לאחר שמבוטח מודיע לחברת הביטוח שתכולת ביתו ניזוקה, חברת הביטוח שולחת שוב שמאי מקרקעין מטעמה. השמאי מגיע אל בית המבוטח, בודק את מקור הנזקים ואת הנסיבות שבעטיין הם התרחשו. לאחר מכן, מבקש השמאי מן המבוטח להצהיר על כל אחד מהמוצרים/פריטים שניזוקו. בהתאם להצהרת המבוטח ולבדיקה המקצועית שהוא מבצע מעריך השמאי את עלות הנזקים.

בתום ההערכה, מוסר השמאי את ממצאיו לחברת הביטוח והיא זו שמיידעת את המבוטח על גובה הפיצוי שמגיע לו.

 

 

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור