ביטוח נסיעות לברצלונה – במיוחד בטיולים מאורגנים

שדרות הראמבלס, שווקי האוכל, המוזיאונים, איצטדיון הקאמפ-נואו, הפארקים השונים, המלונות, חיי הלילה ושלל האטרקציות הופכים את העיר ברצלונה ליעד תיירותי מוביל עבור כל ישראלי.

אז לאחר שרכשתם את כרטיס הטיסה המיוחל, תכננתם את מסלול הטיול לפרטי פרטים וכבר פינטזתם איך אתם הולכים לכבוש את העיר, זהו גם הזמן לרכוש ביטוח נסיעות לברצלונה ולצאת בראש שקט בידיעה שאתם מבוטחים על כל מקרה שלא יצוץ. מדוע זה כל כך חשוב? המשיכו לקרוא.

ביטוח נסיעות לברצלונה – מדוע חשוב להיות מכוסים?

ביטוח נסיעות לחו"ל, בכללי, נועד להתממש במקרים בהם מתרחשים דברים בלתי צפויים. מה יכול להשתבש? ובכן, מבחינה בריאותית, אין לדעת מתי תתקוף אתכם השפעת, מתי תזדקקו לטיפול שיניים דחוף או חלילה תפצעו או תיקלעו למצוקה כזו או אחרת המחייבת חילוץ והצלה. בכל מה שקשור לטיפולים רפואיים בחו"ל, הרי שמדובר בהוצאה כלכלית עצומה שעשויה להסתכם אף ביותר מ- 8000 שקלים ליום בבתי החולים השונים, שלא לדבר על עלות הטיפולים. כך, הוצאה שולית עבור חופשה או טיול עשויה למוטט אתכם מבחינה כלכלית ללא ביטוח מתאים, שיכסה בפועל את הסיכון שלקחתם על עצמכם בצאתכם את מדינת ישראל.

ניתן לרכוש ביטוח נסיעות לברצלונה אשר כולל גם ביצוע פעילויות אקסטרים, תאונות דרכים, טיפולי שיניים, רכישת תרופות ועוד. בברצלונה יש הרים מדהימים לטיפוס עם נופים מרהיבים לכל הדעות, עכשיו עליכם להיות מוכנים ובטוחים שדאגתם לפוליסת ביטוח שתהיינה מותאמת לרוכש הספציפי ומצבו הרפואי ועל כן בעת הרכישה יש לפרט ככל שניתן אודות הבעיות הרפואיות, אם קיימות, כגון מחלות לב, הריון, אפילפסיה וכו'.

ביטוח נוסף שיכול לעזור לכם להיות מכוסים במהלך שהייתכם בברצלונה הוא ביטוח המטען שלכם. בכל יום מאות מזוודות "נעלמות" עוד בשדות התעופה, אינן מגיעות ליעדן. במיוחד בזמן לחוץ לרוב במסגרת טיול מאורגן לברצלונה, לא תמיד שמים לב היכן כל המטען, זה לא שאתם עם כל הזמן שבעולם, טיול מאורגן הינו מוסדר מבחינת לו"ז מתחילתו ועד תומו.

בכל יום מזוודות נגנבות ממוניות ומבתי מלון או נאבדות בהמולת העיר הסואנת. פוליסת ביטוח לחו"ל מקיפה תכסה גם את המטען ללא קשר לעובדה האם יצאתם לטיול במסגרת חופשה פרטית או כחלק מטיול מאורגן.

ביטוח נסיעות לחו"ל – דגשים נוספים

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לברצלונה (ובעיקרון, לכל יעד מעבר לים) יש לוודא כי כל בני המשפחה או הקבוצה יבוטחו ע"י אותה חברת ביטוח. מדוע זה חשוב? ובכן, ככל שתרכשו יותר פוליסות (רלבנטי גם במקרה של טיול מאורגן), כך גם המחיר ירד בהתאם.

דבר שני, כאשר כל אחד מבוטח דרך חברת ביטוח שונה, במידה ותיקלעו למצב משותף המצריך פינוי או אשפוז, כל אחד יפונה למוסד רפואי אחר שעובד עם חברת הביטוח, זהו מצב של אי-וודאות ממנו כדאי לחמוק. הדבר השני שיש לחשוב עליו הוא ההתקשרות עם נותני שירות לגיטימיים בלבד שכן הפוליסה עשויה להתבטל באופן חד צדדי במידה ותנהגו ללא רישיון, תבצעו פעילות שאינה חוקית או שתפצעו חלילה תוך כדי פעילות עליה לא הצהרתם. חשוב לעדכן את חברת הביטוח לגבי שינויים במסלול הטיול שלכם, במיוחד במקרים בהם חציתם גבול נוסף ועברתם למדינה אחרת.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור