רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הריון

נכנסת להריון? מזל טוב. אין ספק שזוהי אחת מנקודות השיא בחיים שלך. יחד עם כל הציפייה לרגע המאושר, את מעוניינת להמשיך בשגרת החיים שלך ככל האפשר. לטוס לחו"ל, למשל. במידה וזה המקרה, הרי שעליך לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל המיועד בדיוק לנשים לאחר תחילת ההריון.

כיסויים בפוליסה

ביטוח נסיעות לחו"ל עבור נשים בהריון ניתן לרכישה דרך כמעט כל אחת מחברות הביטוח הפועלות בישראל. הוא מציע כיסויים רפואיים הנפוצים עבור אוכלוסיה זאת, לרבות הוצאות על החמרת ההריון, לידה מוקדמת, טיפול בפג או בעובר, הטסות רפואיות לישראל (במידת הצורך) וכן הלאה.

על מנת לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות עבור נשים בהריון, נדרשת האישה להציג לחברות הביטוח אישור רפואי עדכני מרופא אשר מלווה את הליך ההריון. אישור זה נועד להבטיח שמצבה של האם העתידית תקין, וכי אין סיכונים בנסיעתה לחו"ל. כמובן שיש להראות אישור רפואי גם בשדה התעופה, על מנת שהאישה ההרה תוכל לעלות למטוס בכלל. ואגב, מרבית חברות התעופה דורשות גם הצגה של אותו ביטוח נסיעות.

מתי כדאי לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל לנשים בהריון?

מרבית חברות הביטוח מתנות את רכישת הפוליסה בגורם מרכזי אחד, והוא מועד תחילת ההריון. בדרך כלל, פוליסה מסוג זה תינתן עבור נשים בחלק הראשון של ההריון שלהן, כלומר, עד השבוע השלושים שלו לערך. זאת, כמובן, מכיוון שהטסה לחו"ל במועד מאוחר יותר נחשבת למסוכנת עבור האם והעובר, ומעלה עקב כך את הסבירות למימוש הפוליסה.

"עשי" ו"אל תעשי" בחו"ל

ביטוחי נסיעות עבור נשים בהריון יוצאים מתוך נקודת הנחה שהאישה לא תעשה כל דבר שיכול לפגוע בבריאותה, ועקב כך- בזו של העובר. כל פעילות אקסטרים נאסרת עבור האם, כך שאין ברשותה לרכוש גם פוליסות ביטוח המתייחסות לפעילות מסוג זה, דוגמת ביטוח תרמילאים.

קיים הבדל מהותי בין החברות השונות המציעות פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. בסופו של דבר, מומלץ לכל אישה בהריון לבדוק את גובה הכיסוי והתנאים להפעלת הביטוח בכל אחד מהמקרים, ולבחור בפוליסה המתאימה ביותר לצרכיה. יש לזכור כי הוצאות רפואיות עבור הריון בחו"ל עלולות להגיע לסכומי עתק. ביטוח איכותי יכסה זאת

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור