ביטוח נסיעות לתאילנד

תאילנד ידועה כמדינה בה החופש, הנופים, הטראקים והאקסטרים פוגשים זה את זה ומציעים לישראלים את החוויה האולטימטיבית. צעירים, מבוגרים ובעלי משפחות – כולם נוהרים לערים, לאיים ולחופים של תאילנד הקסומה על מנת לזכות בחופשה המושלמת. יחד עם זאת, גם בגן העדן המרהיב הזה חייבים לדאוג לביטוח נסיעות מלא, על כל צרה שלא תבוא. ביטוח נסיעות ימנע מכם עוגמות נפש רבות ברגעים קשים, ויאפשר לכם להמשיך וליהנות ללא חשש.

ביטוח לחו"ל – חשיבות הביטוח הרפואי

אחד הסעיפים החשובים ביותר בכל ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הביטוח הרפואי, וכאשר מדובר בתאילנד הרי שיש להעמיק עוד יותר ולא להתפשר על שום פרט. תאילנד ידועה כמדינה של מונסונים הרסניים ואסונות טבע רבים פקדו אותה במהלך השנים. מספיק להזכיר את אסון הצונאמי אשר מחק חופים שלמים ומיד מבינים עד כמה אסור להתעלם מהעניין.

הביטוח הרפואי כולל כיסוי לכל אותם המקרים בהם חלילה וחס תזדקקו לטיפול רפואי כלשהו, לרבות טיפולי שיניים. הביטוח יכסה את הוצאות האשפוז, התרופות והטיפולים ובמידה ותרכשו ביטוח נסיעות לתאילנד שנותן מענה מקיף, הרי שגם תקבלו החזר על הוצאות ההטסה, בתוך תאילנד או הטסה לישראל. תאילנד הינה מדינה בעלת שטח עצום ולעיתים ההגעה לבית חולים ברמה גבוהה מתאפשרת רק ע"י טיסה.

אם לא הייתם עדיין בתאילנד, זכרו, לא כל דוכן אוכל הוא כשיר עבורכם, לא מבחינת כשרות אלא מבחינת הסיבולת שהקיבה שלכם יכולה לעבור לעומת הקיבה של התאילנדי הממוצע, מה שהם רגילים לחיות זה לעולם לא יהיה שווה ערך לאוכל שאנחנו רגילים לטעום יום יום. אוכל איכותי לחלוטין עדיין יכול לעשות לכם קלקולי קיבה רק משום שהקיבה שלנו לא רגילה, לא בגלל הטריות חלילה.

בנוסף, גם אם חשבתם שלא תעסקו בפעילויות אקסטרים במהלך החופשה, הרי שפעמים רבות פשוט לא תוכלו להתאפק מהיופי הקסום של האזור וכן תבצעו מצנח רחיפה מעל החופים המרהיבים, חלקכם יתנסה בסנפלינג, אומגות ורפטינג ואולי אף בטיול ג'יפים אתגרי.

בכל אחד מהמקרים הללו אין לסמוך על הביטוחים של העסקים המקומיים וחשוב להצטייד מראש בביטוח רפואי שכולל גם כיסוי לנזקים שעשויים להיגרם בעקבות השתתפות בפעילויות אלה. קיימות פוליסות ביטוח לחו"ל שמכסות גם את החילוץ כך שעל כל צרה שלא תבוא, לא תגרמו להתמוטטות הכלכלית של משפחותיכם. חשוב מאוד לאפיין את פוליסת הביטוח הרפואי לפני טיסה לתאילנד באופן דקדקני. בדקו מראש מה גובה ההשתתפות העצמית, גובה הכיסוי המקסימאלי, מקרי השתתפות הביטוח ובאילו מקרים יש לבקש אישור מראש.

זכרו כי בתאילנד עצמה עליכם לוודא כי נותני השירותים שאתם מתקשרים עימם הינם לגיטימיים, חוקיים ובעלי רישיון, על מנת שהביטוח שתרכשו יהיה תקף בכל מקרה.

ביטוח נסיעות לתאילנד – ביטוח הציוד והמטען

אחד התרחישים אשר מלחיצים את כולנו בכל נסיעה לחו"ל הוא האפשרות של איבוד המטען שלנו. האובדן יכול להתממש בהעברות של טיסות, אך גם כאשר חלילה וחס נופלים למעשה של מרמה או שוד. לכן, כל פוליסת ביטוח לחו"ל חייבת לכלול גם את כיסוי המטען כך שבמידה וציודכם אבד/נגנב, כל שעליכם לעשות הוא לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולדווח, ובארץ כבר תקבלו את הזיכוי כשווה ערך לתכולה. גם במקרה זה, יש לברר היטב את סעיפי הפוליסה, בין היתר, מקסימום גובה הפיצוי, השתתפות עצמית, אישורים נדרשים והאם נדרשת הצהרה על פירוט התכולה טרם היציאה.

לפני שאתם בוחרים לכם טיסה לתאילנד רצוי מאוד שתבינו את הצורך של הביטוח, אבל חשוב יותר, ליהנות, רצוי מאוד לפני שאתם טסים לעבוד עם חברת טיולים מאורגנים על מנת שתדעו למצות את כל הזמן שיש לכם בטיול ולראות את כל היעדים הנכונים בתאילנד, אלא אם כן אתם אוהבים את השמש ואת החול לבדם, כך שעדיף לטוס לבד על מנת ליהנות מכמה שיותר זמן בשמש, אפילו גם כשיש גשם, עדיין חם בתקופת המונסונים, העיקר שתדעו מה לעשות לפני שאתם מזמינים את הטיסה.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור