לא בטוחים מה אתם צריכים? התחילו כאן

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף לרכב לא קונים לפני שמשווים!
קבלו עד 9 הצעות בקלות ובמהירות ובחרו את המשתלמת ביותר עבורכם. ביטוח מקיף מכסה נזק שנגרם לרכוש כתוצאה מתאונת דרכים, שריפה, אסונות טבע, תאונה עצמית, גניבת רכב או נזקים שנגרמו על ידי ניסיון פריצה שלא הצליח, אבל עשה נזק. אל דאגה, הוא מכסה גם נזק שנגרם לצד שלישי וכולל בתוכו ביטוח צד ג' ולכן אם בחרתם בביטוח זה, הרכוש שלכם ושל צד ג' שיהיה מעורב באחד המקרים יהיה מכוסה. חברות הביטוח משנות את המחירים של ביטוח מקיף לעיתים קרובות, לכן חשוב מאוד להשוות מחירים לפני שקונים.

כמה טיפים לפני שקונים ביטוח מקיף

 1. הוזלת מחיר ביטוח מקיף

  חוץ מהשוואת מחירים, יש עוד כמה דרכים שיכולים להוזיל לכם את הביטוח. למשל: אם אתם נהגים ותיקים, שווי הרכב, אם הרכב שלכם בן פחות מ-10 שנים, התחייבות למספר קילומטר מוגבל, אם לא הגשתם תביעות בשנים האחרונות, גיל הנהג הצעיר ביותר שצפוי לנהוג ברכב, אם יש ברשותכם רכב נוסף ממקום העבודה, סטטיסטיקת גניבת הרכב שלכם ועוד...

 2. כיסוי מקיף של פנסים ומראות

  בדקו כמה יעלה לכם להוסיף כיסוי לתיקון של הפנסים והמראות. החלקים האלה נפגעים הרבה, ויש חברות ביטוח שייתנו שיעניקו לכם את הכיסוי שמתקן אותם מבלי להגיש תביעה, במידה והכיסוי אינו כלול בפוליסה, תמיד אפשר להוסיף אותו.

 3. רכב חלופי

  חייבים רכב תמיד? בדקו מה אומר הביטוח לגבי רכב חלופי. האם חברת הביטוח מספקת רכב חלופי במקרה הצורך? ממתי? היום הראשון? לכמה זמן מספקים אותו? ומאיזה גיל?
  חלק מהחברות מספקות לכם במקרה תאונה מונית שתקל עליכם להתנייד בשעת הצורך.

 4. מערכות בטיחות

  התקנתם ברכב מובילאיי? או מערכת בטיחות אחרת? חברת הביטוח מבינה שזה יעזור לכם להיות נהגים זהירים יותר והסיכוי שלכם לעשות תאונה קטן, לכן תשלמו פחות על הביטוח.

 5. אסונות טבע

  עם ביטוח מקיף אתם יכולים לישון בשקט, תדעו שאתם מכוסים במקרים של פגיעת ברק, שיטפון, שלג, ברד כבד ואפילו התפרצות געשית. שימו לב שרעידות אדמה הן בדרך כלל בתוספת תשלום.

 • משווים, משווים, משווים! חברות הביטוח משנות את מחירי ביטוח מקיף לעיתים תכופות, כל חברה משנה את התעריפים לפי שיקול דעתה. כנסו ל-Wobi ותוך שתי דקות תקבלו עד תשע הצעות מחיר לביטוח הרכב שלכם ותחסכו עד 50% מהמחיר. אתם משווים בכלל?!

 • ביטוח מקיף הוא הביטוח הרחב והמקיף ביותר מביטוחי הרכב, חשוב לבדוק מעבר למחיר את גובה גבול האחריות, את ההשתתפות העצמית, אילו מוסכי הסדר קיימים, מהו אחוז הנזק בתאונה שנחשב לאובדן מוחלט ואילו כיסויים כוללים בהצעת המחיר של חברות הביטוח, רכב חלופי החל מהיום הראשון? נזק לפנסים והמראות בלי לתבוע את הביטוח? גרירה ותיקוני דרך ועוד. רק על ידי השוואה בין חברות הביטוח תמצאו את הפוליסה המקיפה והמשתלמת ביותר עבורכם.

 • מחיר ביטוח מקיף מורכב משווי הרכב, מערכות ההגנה שקיימות ברכב, עברם הביטוחי של הנהגים, מספר הנהגים שינהגו ברכב, גיל הנהג הצעיר ביותר, וותק הנהיגה, מספר קילומטראז', אם יש רכב שני ממקום העבודה ועוד. חשוב להשוות ולבדוק שאתם מקבלים את כל ההנחות שמגיעות לכם ובוחרים את ההצעה המשתלמת ביותר.

 • ביטוח מקיף מכסה נזק שנגרם לרכושו של המבוטח כתוצאה מתאונת דרכים, שריפה, אסונות טבע, תאונה עצמית, גניבת רכב או נזקים שנגרמו על ידי ניסיון פריצה שלא הצליח. הוא כולל בתוכו גם את ביטוח צד ג'.

 • ההבדל בין ביטוח מקיף לביטוח צד ג' הוא שביטוח צד ג' מכסה רק נזק לרכוש הנגרם לצד שלישי במקרה של תאונה או פגיעה, ביטוח מקיף לעומת זאת מכסה גם נזק העלול להיגרם לרכבו של המבוטח, ביטוח מקיף כולל גם ביטוח לצד שלישי.

 • כן. חברות הביטוח מתמחרות את פוליסות ביטוח המקיף בין היתר לפי וותק הנהיגה של המבוטח, לנהגים צעירים יש בהכרח פחות שנות ניסיון על הכביש והסיכוי לפי הסטטיסטיקה שיהיו מעורבים בתאונה הוא גבוהה יותר, לכן המחירים של פוליסות הביטוח יהיו יקרים יותר.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור