לא בטוחים מה אתם צריכים? התחילו כאן

למי מתאים ביטוח צד ג'?

ביטוח צד ג' יגן עליכם במקרים של תאונות, בהן נגרם נזק לרכוש של צד שלישי. באיזה רכוש מדובר? רכב של אדם אחר, עמוד חשמל, גדר של בניין וכדומה. מדובר בתוספת חשובה לביטוח החובה, שמומלצת בעיקר לנהגים שבחרו לא לקנות ביטוח מקיף למשל במקרים של רכב בעל שווי נמוך, אך עדיין רוצים להגן על עצמם במקרה שיגרמו חלילה נזק לרכוש של צד שלישי עם הרכב שלהם. ביטוח צד ג' לעומת ביטוח מקיף אינו מגן על נזק שנגרם לרכבו של המבוטח.

כמה טיפים לפני שקונים

 1. כיסוי משפטי

  כדי שלא תמצאו את עצמכם נגררים בבתי המשפט, מומלץ לקנות ביטוח שכולל כיסוי הגנה משפטית. חלק מהחברות יספקו לכם עורך דין אשר ילווה אתכם עד להגשת התביעה,
  במקרי ביטוח פליליים הוא יהיה אתכם צעד אחר צעד עד סיום התביעה.

 2. גרירה או החלפת גלגל

  שכחתם למלא דלק? מתקשים להחליף גלגל? ביטוח צד ג' יכול לתת לכם גם שירותי גרירה, תיקון, התנעה, החלפת גלגל, מילוי דלק ואפילו מונית הביתה במקרה של תאונה.

 3. שמשות ופגוש

  כל מי ששבר או פגע בשמשה או בפגוש של הרכב יודע כמה העסק הזה שכיח, יקר ומעצבן. מומלץ לבדוק כמה יעלה לכם להוסיף את הכיסוי בשביל לתקן אותם. יש סיכוי טוב שזה ישתלם לכם בעתיד ובנוסף לא תירשם לכם תביעה.

 4. השתתפות עצמית

  תשלומי ההשתתפות העצמית הם החלק הכי מרגיז בביטוח. מה אפשר לעשות? לקנות פוליסה שמקטינה או אפילו מבטלת לגמרי את תשלומי ההשתתפות העצמית.

 5. מהו סכום הכיסוי?

  חשוב מאוד לבדוק מה הסכום המרבי לפיצוי בביטוח שלכם. לפעמים אם תוסיפו כמה עשרות שקלים למחיר הביטוח תקבלו ביטוח עם כיסוי גבוה במאות אלפי שקלים.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם בביטוח, בהלוואה ובפנסיה

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח או תצפו בקלות בנתונים הפנסיונים שלכם, תקבלו אישור מיידי להלוואה שחיפשתם במחיר הכי משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת כדי שתוכלו לחסוך כסף.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור