דירת יוקרה דורשת ביטוח נכון ומותאם לדירה

תל אביב עדיין נחשבת לאזור המבוקש ביותר עבור מחפשי דירות יוקרה. אחריה בפער לא קטן ממוצבת ירושלים, ואחריהן: הרצליה, נתניה, רמת השרון, חיפה ובסוף, הוד השרון.

החיפוש אחר דירת יוקרה אינו פשוט, יש שפע של היצע, יש מגוון איזורים אטרקטיביים למגורים אקסקלוסיביים בישראל ויש גם יותר עשירים ומתעשרים חדשים בישראל. משמוצאים את דירת היוקרה הנכספת, זו שחלמנו עליה כל כך הרבה זמן, אנחנו גם מוכנים לשלם עליה בהתאם. אך השאלה היא האם אתם יודעים שגם אחרי השלמת העסקה עוד לא תמו התשלומים. לאחר שרכשנו את דירת היוקרה המיוחלת, עלינו כעת לבטח אותה עם מה שמכונה "ביטוח דירת יוקרה" ייעודי.

ביטוח דירת יוקרה הוא הכרחי וחיוני לקונה ממש כשם שביטוח דירה "סטנדרטי" חיוני לרוכש דירה "רגילה". הביטוח נועד להגן על רוכש הדירה מפני סיכונים פוטנציאליים למבנה ולתכולתה וכן מגן על הרוכש פן יקרה נזק לדירה ויותיר את הבעלים החדשים ללא קורת גג.

ההבדל היחיד בין ביטוח דירה לביטוח דירת יוקרה הוא בהיקף הכיסוי ועלותו. הביטוח עבור דירת יוקרה יעלה הרבה יותר כסף מזה של ביטוח דירת מגורים סטנדרטית. מדוע?

ראשית ערכו של הנכס עצמו הוא רב יותר. שנית, תכולת הנכס היוקרתי צפויה להיות יקרה יותר. יש לצפות שבתוך דירת יוקרה נמצא חפצים יקרי ערך, תכשיטים, אמנות, ריהוט וציוד שערכו הוא רב. גם בבניית המבנה סביר מאוד להניח שהשקיעו יותר.

יש עוד שיקולים שמנחים את חברות הביטוח בבואן לחשב את גובה הפרמיה של ביטוח דירות יוקרה: גודל הנכס למשל. דירות יוקרה נוטות להיות גדולות יותר לכן יגבו חברות הביטוח פרמיה גבוהה יותר. כמו כן, יש דירות יוקרה שממוקמות במגדלים גבוהים מאוד אפילו בגורדי שחקים, ובמידה ויהיה צורך לתקן פגם בנכס, הגישה אל קירות הנכס למשל תהיה קשה ויהיה צורך בפעולות לוגיסטיות מורכבות. פגמים או ליקויים אחרים בנכס עשויים לדרוש החלפה גורפת של מערכות גדולות ויקרות וגם אלו מעלים את מחיר הביטוח.

תופרים לך ביטוח מתאים

חשוב לזכור ששוק הביטוח הוא פתוח. רצוי שלא לקחת את הצעת הביטוח הראשונה שנותנים לכם, יש בהחלט מקום להשוואת מחירים ולמשא ומתן בין חברות הביטוח השונות. למעשה, כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר לביטוח דירת יוקרה עליכם להפגש עם סוכן ביטוח מקצועי. הוא צריך להגיע אליכם, לבדוק את מצב הדירה, את גודלה, איכותה, את המערכות שבה, את התכולה שבדירת היוקרה ומאפיינים נוספים ורק לאחר מכן, עליו להגיש לכם הצעת מחיר לביטוח הדירה היוקרתית. רק הצעת מחיר מדויקת לדירה שלכם היא הצעה טובה. אם סוכן ביטוח זורק לכם בטלפון סכום חודשי מהמותן ולא ראה את הדירה שלכם במו עיניו, עברו לסוכנות הבאה.

 

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור