סעיף כיסוי המשך אשפוז בארץ בביטוח הנסיעות

אשפוז בחו"ל אף פעם אינו דבר נעים. מה שרבים לא יודעים הוא שבמקרים רבים, תהא הסיבה לכך אשר תהא, מוחלט דווקא להמשיך את האשפוז בישראל. דבר זה גורר בתוכו הוצאות כספיות לא מבוטלות עבור אותו אדם – אלא אם דאג לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מתייחס לסוגיה חשובה זו.

משמעות סעיף המשך האשפוז

המשך אשפוז רפואי בארץ הוא כיסוי ביטוחי של ביטוח נסיעות לחו"ל, אשר ניתן לרוב בתוספת תשלום (או לחילופין בפוליסות המקיפות יותר). משמעותו היא שחברת הביטוח היא שתתמן את הטיפולים אשר מתחילים בחו"ל ונמשכים בישראל, כמו גם את עלות ההטסות הרפואיות אליה. מכאן, ברור כי עשרות אלפי דולרים נכנסים לתמונה, שבכוחם לפגוע כלכלית בכל אדם. גם החיסכון בזמן איתור הטיסה, הקריטי במצבים אלה, עשוי להציל חיים.

ישנם מספר מאפיינים חשובים לסעיף זה. ראשית, נדרש שהטיפול בישראל ייעשה בבית חולים ציבורי, ולא באלה הפרטיים. כמו כן, הרי שההמלצה הברורה היא לרכוש את הפוליסה עבור טיפולים ייחודיים יותר, אשר אינם נכללים בסל הבריאות הישראלי. אחרת, הרכישה עלולה להתברר כמיותרת.

אז מתי כדאי?

ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל התייחסות להמשך האשפוז בארץ לא בהכרח יתאים לכל נסיעה. ברור כי בנסיעות קצרות קטנים הסיכויים למימושו, ולכן רבים מסתפקים, בצדק גמור, ברכישת ביטוח חופשה בסיסי. במילים אחרות: חופשת סוף שבוע בקפריסין כנראה לא תדרוש מכם להוסיף את הסעיף, בעוד טיול תרמילאים – ייתכן מאד שכן.

אוכלוסיה נפוצה ביותר אשר בוחרת בפוליסות מסוג זה היא אלה אשר סובלים ממצב רפואי נתון, ולכן לא מן הנמנע שיידרשו לאשפוז רפואי, בין אם במדינה הזרה ובין אם בישראל. ברור כי נוסעים מסוג זה נדרשים לרכוש פוליסה מקיפה הרבה יותר, שמתייחסת לא פעם גם לסעיף זה.

המפתח למציאת הפוליסה: השוואת מחירים

כפי שכבר רמזנו, כל חברה המציעה ביטוח נסיעות לחו"ל מתייחסת לסעיף המשך האשפוז באופן שונה. הדבר מציב את המבוטח העתידי בפני בעיה לא פשוטה כלל, והיא מציאת הפוליסה המתאימה ביותר לצרכיו. דרך יעילה לעשות זאת היא באמצעות השוואת ביטוח נסיעות – הליך פשוט, הניתן לביצוע גם באינטרנט, ומאפשר להבין את התמונה הביטוחית המלאה כיום בישראל.

חווייה חדשנית וקלה שחוסכת לכם זמן וכסף.

Wobi היא סוכנות הביטוח הדיגיטלית הגדולה בישראל.

אנחנו מאמינים שמגיע לכם לקבל מקסימום מידע כדי לבצע עסקה חכמה. ב-Wobi תרכשו במהירות ביטוח במחיר משתלם ותיהנו ממענה אנושי העומד לרשותכם בכל שלב של התהליך.

חכם, מהיר, בטוח

הטכנולוגיה של Wobi מאתרת לכם בצ'יק את כל המידע הרלוונטי לכם באופן פשוט וסופר מאובטח.

שירות לקוחות מקצועי

אנחנו הרבה מעבר לטכנולוגיה.

מיטב אנשי המקצוע עומדים לרשותכם משלב הבחירה, דרך הקנייה ובמהלך כל תקופת הביטוח. בסוף התקופה, Wobi בודקת אם שווה לכם להשאר עם אותה הפוליסה או לעבור להצעה יותר משתלמת.

קודם כל בשבילכם

אנחנו עובדים עם חברות הביטוח המובילות בשוק ודואגים שתיהנו משקיפות מלאה ושתהיו חשופים לכל ההצעות והמחירים. יותר מכל דבר, חשוב לנו שתרגישו שלמים ורגועים כשאתם קונים ביטוח ב-Wobi.

אפשר לעזור?

נציגי שירות הלקוחות של Wobi עומדים תמיד לרשותכם חייגו עכשיו:

מעוניינים לקבל שיחה מנציג? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

פנייתך התקבלה

נציג יחזור אליך בהקדם

אישור